Forest Live Wallpaper

Мінімалістичний ліс з денним і нічним режимом не просто прикрасить робочий стіл, а подарує вам експрес-релакс при кожному погляді на екран.

  • Жанр:: Интерфейс
  • Язык: Русский, English
  • Разработчик: Kaka

Интерфейс

0.0

Удобство использования

0.0

Функциональность

0.0

Полезность

0.0
Описание:

В оточенні урбаністичних пейзажів, нескінченної низки важливих паперів, дзвінків, погроз дедлайнів та інших принад сучасного міського життя в якийсь момент можна збожеволіти. І найкраще лікування від подібної напруги - споглядання живої природи. Якщо поїздка за місто, і навіть прогулянка по парку вам тільки сниться, поселіть шматочок живої природи хоча б на робочому столі свого гаджета.

Forest Live Wallpaper - це красиві мінімалістичні живі шпалери з анімованим пейзажем гірського лісу. Картинка, в цілому, примітивна: схематичні гірські схили усипані трикутниками, які виступають в ролі ялинок. Над ними - небо. Ось і весь пейзаж. І, тим не менш, виглядає красиво і заспокійливо. Особливо заспокоює анімація: ялинки плавно гойдаються, створюючи ефект вітру.

Головна фішка в Forest Live Wallpaper - це денний/нічний режим. Виберіть в налаштуваннях свою локацію, і шпалери автоматично будуть змінюватися в залежності від часу доби. Причому колір буде змінюватися не різко, а плавно, з імітацією сходів-заходів. Це робить Forest Live Wallpaper по-справжньому ефектними і оригінальними живими шпалерами.

Просмотров
1114
Скачиваний
3
Друзей cкачало
0
Версия: 0
Дата обновления : 01.01.1970
Весь список
Системные требования:
  • Операционная система: Android 2.3 или более поздняя
  • Android
Весь список
Протестированно на:

Скачать Дополнительные файлы

wallpaper-forest-36.apk
Размер : 0.304Мб, залил blackmore, 2017-03-23 00:16:36

отзывы о Forest Live Wallpaper

Авторизируйтесь, чтоб оставлять комментарии